Австралійська молодь відмовляється від цигарок

Анти-реклама паління в Австралії

Популярність куріння серед австралійської молоді досягла рекордно низької позначки. Про це йдеться у доповіді, оприлюдненій у четвер, 28 січня, у виданні Public Health Research and Practice.

В Австралії, згідно з дослідженням, палить рекордно низька кількість молоді. Дослідники говорять про початок ери покоління без паління.

Дослідники зʼясували, що тютюнопаління серед молодих людей віком від 12 до 17 років впало до рекордно низького рівня, щодня палять лише 3,4 відсотка з них, повідомляє агенція AFP. «Можливо, це початок покоління без паління, і це дуже захоплює»,— сказала провідний автор журналу Аніта Дессе.

Дослідники виявили, що популярність куріння серед молоді знижується постійно. Зокрема, у найбільш густонаселеному штаті країни — Новому Південному Вельсі — двадцять років тому палили 23,5 відсотка підлітків, а у 2014 році — лише 6,7 відсотка. Аналогічні тенденції спостерігаються серед учнів середніх шкіл по всій Австралії.

Згідно із дослідженням міністерства охорони здоровʼя штату Новий Південний Уельс, зниженню рівня куріння сприяють високі ціни на цигарки, вільні від тютюнового диму зони, обмежена реклама тютюну та публічні просвітницькі кампанії. Втім, владі розслаблятися не варто, адже нині тютюн продається іншими шляхами, наприклад, через відео-ігри, зазначають дослідники.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!