Мусій каже, що Квіташвілі повернув схему сина Януковича в "Охматдит"

Депутат і екс-міністр охорони здоровʼя Олег Мусій стверджує, що нинішній голова МОЗу Олександр Квіташвілі повернув схеми сина екс-президента Віктора Януковича Олександра до добудови дитячої лікарні «Охматдит».

Про це він заявив у середу, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

За словами Мусія, Ірина Коваль, яку Квіташвілі призначив головою держпідприємства з добудови «Охматдиту» — «Укрмедпроектбуд», за часів Януковича була «головним схемщиком і головним відмивальником коштів з держбюджету».

«В останній робочий день 27-28 грудня, коли казначейство перестало працювати за поданням міністра Квіташвілі і за поданням заступника міністра (Ігоря) Перегінця відбувається безпрецедентний факт. Протягом одного дня благодійник міністра (фінансів Ігор) Уманський змінює державну програму і майже 90 млн грн йде на стару фірму Саші Стоматолога», — додав він.

Мусій заявив, що просить вважати свій виступ зверненням до НАБУ і ГПУ з вимогою притягнути Квіташвілі і Перегінця до відповідальності.

Як відомо, у кінці жовтня конкурс на добудову «Охматдиту» виграла компанія «Альтіс-констракшн», яку повʼязують з головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!