Ляшко може повернутися в коаліцію і отримати 2 крісла в уряді – джерела

Радикальна партія Олега Ляшка може повернутися до коаліції і делегувати своїх представників в уряд на пост віце-премʼєра і міністра екології.

Про це «Українській правді» повідомили одразу декілька джерел в БПП і «Народному фронті».

У «Народному фронті» два джерела також заявили, що підтримують можливе повернення Ляшка до коаліції, але додали, що на заваді цьому можуть стати непрості стосунки самого Ляшка з президентом.

Ймовірність повернення «радикалів» також підтвердив у розмові з журналістами заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко.

«Мабуть, таке питання можна обговорювати. Єдине, що у нас є депутати, які мають слушну думку — що при поверненні в коаліцію пан Ляшко має вибачитися за ту не дуже правдиву інформацію, яку він розповсюджував про нашу політичну силу і окремих наших депутатів», — заявив він.

«Ми вважаємо, що кандидатуру (міністра екології) мають запропонувати наші колеги з коаліції. До цього це була кандидатура від „Батьківщини“, тому зараз це може зробити або „Батьківщина“, або якщо буде прийнято рішення Радикальної партії повернутися в коаліцію, то ми не заперечуємо, що це буде представник Радикальної партії», — додав Кононенко.

Ще один депутат з БПП повідомив «Українській правді», що Ляшко пропонував ідею переформатування коаліції, однак вона не знайшла підтримки.

Як відомо, Ляшко оголосив про вихід з коаліції 1 вересня минулого року. Причиною стала його незгода з прийняттям у першому читанні змін до Конституції у частині децентралізації. Тоді Ляшко відкликав свого соратника Валерія Ващевського з поста віце-премʼєра.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!