Google забезпечить 25 тисяч біженців нетбуками

Google забезпечить 25 тисяч біженців нетбуками

Концерн Google виділив пʼять мільйонів доларів (4,6 мільйона євро) на допомогу біженцям у Німеччині. Про це повідомили у понеділок, 25 січня, у відділі благодійності компанії. Ці гроші буде витрачено на 25 тисяч нетбуків типу Chromebook, які працюють на операційній системі Chrome OS. На думку компанії, ці нетбуки полегшать біженцям доступ до освітніх пропозицій, а також до можливостей контактувати зі своїми рідними.

Інтернет-гігант виділяє пʼять мільйонів доларів США для забезпечення біженцям можливостей швидшої інтеграції в німецьке суспільство.

Нетбуки буде передано через благодійні організації, які активно займаються проблемами біженців, пише інформагенція epd. Організації зможуть подати запити на отримання до 5000 нетбуків. Серед партнерів Google також Федерація робітників-самаритян та Deutsche Telekom. На сторінці проекту також цитують схвальні відгуки представників федерального уряду. «Швидке вивчення німецької мови, швидка інтеграція на ринку праці, як і знайомство із законодавством, культурою та історією Німеччини є важливими чинниками успішної інтеграції»,— пише координатор уряду по роботі з біженцями Петер Альтмаєр.

Нагадаємо, згідно з розрахунками мюнхенського інституту Ifo, у 2016 році Німеччині треба буде витратити 21 мільярд євро на інтеграцію біженців.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!