Huffington Post: В Німеччині реєструють лише кожного десятого біженця

Кордон Німеччини з Австрією

Поліції Німеччини вдається реєструвати на кордонах тільки близько десяти відсотків біженців, які прибувають до країни. Про це заявив голова німецької профспілки поліції (GdP) Райнер Вендт в інтервʼю виданню The Huffington Post, оприлюдненому в неділю, 24 січня. «Зараз реєструють лише близько десяти відсотків біженців»,— заявив Вендт. За його словами, поліції не вистачає часу і персоналу для реєстрації всіх мігрантів.

За словами голови профспілки німецької поліції Райнера Вендта, Німеччина давно втратила контроль над кордоном. Тепер, здається, втрата контролю відбулась і в міністерстві внутрішніх справ, вважає він.

Голова GdP також розкритикував заяву міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра про те, що у вʼїзді в країну відмовляють від 100 до 200 біженцям щодня. «На кордоні ми давно втратили контроль. Тепер, здається, втрата контролю відбулась і в міністерстві внутрішніх справ, якщо Томас де Мезьєр робить такі заяви»,— наголосив Вендт.

Голова профспілки підтвердив, що деяких мігрантів дійсно не пропускають, але уточнив, що йдеться про тих, хто заявляє, що має намір дістатися скандинавських країн. Водночас, за його словами, після відмови ці ж шукачі притулку наступного дня знову пробують вʼїхати і зазвичай їм тоді вдається потрапити до Німеччини.

Офіційний звіт федеральної поліції, на який посилається The Huffington Post, свідчить про те, що цифри нижчі за заявлені де Мезьєром. Так, з 14 вересня 2015 року кількість біженців, яких не пропустили в країну сягнула показника 7,2 тисячі чоловік. З цього випливає, заявляють у виданні, що відмову у вʼїзді отримують приблизно 80-150 осіб на день. Водночас у документі йдеться про те, що 22 січня поліція зареєструвала тільки 700 з майже двох тисяч мігрантів, які прибули до ФРН.

Поділитись

Меркель відрегулює потік біженців до Німеччини (14.12.2015)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HNGu

Меркель відрегулює потік біженців до Німеччини (14.12.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!