ЗМІ: У Фрайбурзі біженцям заборонили відвідувати клуби

Молодь перед входом до одного з клубів Фрайбурга (фото з архіву)

Більшість клубів і дискотек у місті Фрайбурзі (федеральна земля Баден-Вюртемберг) заборонила вхід біженцям, повідомляє газета Badische Zeitung (BZ). Власники кількох фрайбурзьких клубів заявили в інтервʼю виданню, що заборона повʼязана з випадками сексуальних домагань, крадіжок і застосування насильства. При цьому BZ зазначає, що, за інформацією поліції, останнім часом зросла лише кількість крадіжок, у звʼязку з чим планується посилити контроль в центрі міста.

Власники клубів Фрайбурга заявляють, що заборона повʼязана з випадками сексуальних домагань і крадіжок. У міській адміністрації запевняють в порядності біженців.

Обмежувальні заходи, яких вжили у Фрайбурзі щодо біженців, різняться від закладу до закладу. В одному клубі заборона біженцям на відвідування залежить від того, який захід проходить, в іншому для входу тепер необхідна спеціальна перепустка, у третьому — пускають лише обмежене число біженців.

Представник міської влади Фрайбурга, відповідальний за культуру, інтеграцію та соціальні питання Ульріх фон Кірхбах в інтервʼю інформагенції dpa у суботу, 23 січня, наголосив, що існує заборона на дискримінацію. «Не можна забороняти вхід загалом усім представникам певної соціальної групи людей»,— сказав чиновник. За словами Кірхбаха, більшість з понад трьох тисяч біженців, які чекають у Фрайбурзі рішень з проханнями про притулок, поводяться «порядно», але винятки є скрізь.

Як повідомлялося, у німецькому місті Борнгайм чоловікам-біженцям заборонили відвідувати басейн через «вербальні атаки» на жінок. Однак згодом заборону було знято.

DW.COM

ЗМІ: Подібні до кельнських напади мали місце в 12 землях Німеччини

Біженці повинні здавати німецьким органам «надлишкову» готівку

Біженці, що прибувають до Німеччини та мають при собі готівкові кошти, які перевищують певну межу, повинні здати «надлишок». Однак про обшук біженців, як правило, не йдеться, стверджують у поліції. (21.01.2016)

Перший арешт у Гамбурзі за підозрою в злочинах у новорічну ніч

У Гамбурзі затримано чоловіка, якого підозрюють у правопорушеннях, скоєних у новорічну ніч. До поліції міста надійшло більше 200 заяв щодо злочинів у новорічну ніч. Здебільшого йдеться про сексуальні злочини. (21.01.2016)

Поділитись

Нові подробиці про напади на жінок у Кельні (11.01.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HbbW

Нові подробиці про напади на жінок у Кельні (11.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!