Кононенко: Претензії до Авакова можливо пов"язані з Деканоідзе

Претензії фракції БПП до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова можуть бути пов’язані «з неясним поки що поділом повноважень з головою Національної поліції» Хатією Деканоідзе.

Про це заявив перший благодійник голови фракції «БПП» Ігор Кононенко в ефірі «112» каналу, цитує його прес-служба.

«Я не готовий коментувати, тому що я не маю офіційної позиції фракції, питання серйозне, і я думаю, що наступного тижня у фракції вже буде офіційна позиція з цього приводу», — зазначив Кононенко.

На думку Кононенка, Авакову можуть «перенаправлятися» претензії, які вже є у громадськості до Деканоідзе.

«На сьогодні так само, як свого часу відбувалося з прокуратурою, коли відбувся поділ повноважень прокуратури та Антикорупційного бюро, так само і зараз ми маємо новий закон „Про Національну поліцію“. Та все ж, на мій погляд, у нас ще громадяни до кінця не розібралися, де повноваження Міністра внутрішніх справ, а де повноваження голови Нацполіції пані Хатії. Тому, тут можливі претензії, які вже є до пані Хатії, перенаправляються до пана Авакова», — заявив Кононенко.

Окрім того, він зазначив, що кадрові рішення в Кабміні можуть бути прийняті 2-5 лютого.

Як відомо, під час стратегічної наради за участю президента Петра Порошенка перед премʼєром Арсенієм Яценюком вирішили поставити вимогу заміни глави МВС Арсена Авакова на будь-яку іншу кандидатуру.

Українська правда

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!