У БПП не виключили, що кадрові рішення щодо Кабміну можуть бути прийняті 2-5 лютого

Перший заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко не виключає, що кадрові рішення в Кабміні можуть бути прийняті 2-5 лютого. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“На нашій фракції ми обговорювали деякі кандидатури, можливі зміни в складі уряду. Це обговорення було на рівні депутатських груп нашої фракції. Офіційного рішення фракція не приймала. Коли дійде справа до ротації в уряді, коли це питання буде на порядку денному, звичайно, ми це розглянемо на фракції, буде офіційна позиція фракції і ми визначимося по

нашим кандидатурам”, – зазначив І.Кононенко.

“Я не думаю, що це (ухвалення кадрових рішень, – ред.) буде на наступному сесійному тижні, оскільки, порядок денний вже сформовано і там досить багато питань, багато законів, які підійшли до другого читання і які необхідно приймати. Але ми працюємо два сесійні тижні поспіль і я не виключаю, що на наступний сесійний тиждень, можливо, будуть винесені кадрові питання, але це залежить від деяких факторів: це бажання коаліції приймати рішення про зміни, тут потрібні голоси і узгодженість позицій партій коаліції; по-друге, це бажання Уряду і Прем’єр-міністра робити подання і третє, це вже голосування в залі. Якщо всі ці три фактори співпадуть, я не виключаю, що на наступному тижні може бути, в тому числі, і розгляд кадрових питань “, – зазначив заступник голови фракції БПП.

І.Кононенко також підтвердив, що кандидатура заступника голови АП Віталія Ковальчука обговорюється на пост Віце-прем’єр-міністра. Також, І.Кононенко прокоментував, що сам поки має завдання в Парламенті і на пост в Кабміні не претендує.

Раніше, Перший заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігор Кононенко висловив сумнів, що кадрові зміни в уряді відбудуться на поточній сесії парламенту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!