Лагард зібралася на другий термін

Крістін Лагард

Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард готова продовжити роботу в якості очільниці організації. Про це вона заявила у пʼятницю, 22 січня, в інтерв’ю телеканалу France 2. «Так, я піду на другий термін»,— цитує агентство AFP слова Лагард.

Крістін Лагард готова ще один термін пропрацювати в якості директорки-розпорядниці МВФ. Вона заявила про підтримку її кандидатури багатьма провідними державами.

Лагард зазначила, що вже отримала запевненя в підтримці своєї кандидатури з боку Франції, Великобританії, Німеччини та Китаю. Директорка-розпорядниця МВФ зазначила, що США зазвичай чекають завершення виборчого процесу перед тим, як схвалити певну кандидатуру, однак вказала на нещодавні слова підтримки з Вашингтона, висловлені віце-президентом та міністром фінансів США.

Нагадаємо, Виконавча рада МВФ обрала Лагард, яка на той момент була міністеркою фінансів Франції, на посаду директорки-розпорядниці МВФ у 2011 році. Її п’ятирічний мандат спливає у липні. До Лагард директором-розпорядником МВФ був Домінік Строс-Канн. Однак його відправили у відставку через кримінальну справу про сексуальні домагання.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!