У БПП назвали можливих претендентів на міністерства

У фракції БПП Солідарність обговорюють декілька кандидатів на посади міністра інфраструктури, охорони здоровʼя та першого віце-премʼєра.

Про це після засідання Ради Коаліції заявив журналістам заступник голови фракції БПП «Солідарність» Ігор Кононенко.

Він підтвердив інформацію УП про те, що серед кандидатів на посаду віце-премʼєра обговорюється кандидатура нинішнього заступника голови АП Ковальчука.

«Наразі ми на фракції обговорювали ще до Нового року кандидатуру пана Ковальчука на посаду першого віце-премʼєра»,— сказав Кононенко.

«На фракції ми обговорювали кандидатуру пана Рябикіна щодо можливого кандидата на посаду міністра інфраструктури. Але формалізованого рішення фракції щодо цих кандидатів немає»,— зазначив Кононенко.

«Ми знаємо, що йдуть дискусії щодо можливих кандидатур на посаду міністра охорони здоровʼя на рівні фракції і з іншими фракціями ми обговорювали кандидатуру пана Тодорова — директора інституту серця. Але також формалізованих рішень немає»,— пояснив він.

Водночас народний депутат висловив сумнів, що наступного тижня можуть відбутися ротації в Кабінеті міністрів, адже потрібні вирішити всі питання з кандидатами.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!