В порядку денному ВР наразі немає мін до Конституції - Пинзеник

В порядку денному засідань Верховної Ради наразі немає проекту змін до Конституції в частині децентралізації.

Про це перед початком Ради коаліції сказав народний депутат від фракції «Народний фронт», голова регламентного комітету Павло Пинзеник.

«Конституції немає в порядку денному… І не буде скоріш за все. Є ж подання (до КС — ред), я принаймні його бачив. В порядку денному засідань, яке ми будемо обговорювати, проекту змін до Конституції немає»,— зазначив він.

Він також зазначив, що частина НФ хоче почути позицію президента щодо термінів прийняття змін до Конституції.

Як повідомлялося, Конституційний суд отримав подання 51 народного депутата щодо офіційного пояснення положення статті 155 Конституції про «наступну чергову сесію Верховної Ради» для визначення кінцевого строку прийняття змін до основного закону в частині децентралізації. Народний депутат від фракції "БПП «Солідарність» Віктор Чумак зазначав, що зараз голосів по голосуванню за зміни до Конституції не вистачає.

Заступник голови фракції «БПП» Ігор Кононенко зазначав, що законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації можуть внести до порядку денного роботи Верховної Ради на четвер, 28 січня. У першому читанні зміни до Конституції в частині децентралізації були проголосовані 31 серпня на попередній сесії Ради. Законопроект відправили на аналіз до Конституційного суду.

Згідно з законодавством, депутати мають проголосувати отриманий з КСУ законопроект змін до Конституції 300 голосами «на наступній черговій сесії Верховної Ради».

У грудні депутати проголосували за продовження сесії, яка почалась у вересні, до 2 лютого.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!