Кужель розповіла про халепи Януковича в Росії

Положення колишніх українських можновладців, які втекли до Росії, наразі вкрай незавидне. Ось і екс-президент Віктор Янукович зараз перебуває у вкрай некомфортному для такої владної людини положенні.

Таку думку висловила народний депутат Олександра Кужель (фракція «Батьківщина»), повідомляє портал Новое время.

«Я зараз Януковичу не заздрю. Те, що з ним у Росії відбувається — це жах»,— цитує депутата НВ.

Як говорить Кужель, через різні контакти в Росії вона приблизно розуміє, що відбувається з Януковичем. Російські чиновники «віджимають» Януковича «з його грошима», екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка та екс-Генпрокурора Віктора Пшонку. «Вони там нікому не потрібні … Виїхати вони нікуди не можуть, рахунки заарештовані. До того ж там онуки, діти, невістки, коханки — що їм говорити?» — ставить риторичне питання депутат.

На думку Кужель, це страшне покарання порівняно зі всіма вʼязницями.

"Коли йде (судовий — Ред.) процес, твоєї родини він не стосується, це можна перенести. А от коли все, що ти створював у цьому житті, валиться одномоментно… Жадібність фраєра згубила — це не ми з вами придумали,— говорить Кужель.— Адже те, що ми бачили,— будинки, золоті батони,— це було вже не заробляння, а аморальність. Ну поїхав він із цими грошима і картинами, і що? " — говорить український депутат.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!