Екс-президент "Баварії" вийде на свободу достроково

Екс-президент Баварії Улі Генес

Екс-президент мюнхенського футбольного клубу «Баварія» Улі Генес вийде на волю достроково. Функціонер пробуде у в’язниці ще до 29 лютого 2016 року, повідомили в окружному суді Ауґсбурґа у понеділок, 18 січня, передає агентство dpa.

Колишній президент мюнхенського футбольного клубу «Баварія» вийде на волю наприкінці лютого. Таким чином, він відбуде за ґратами лише половину терміну, до якого його було засуджено.

Загалом Генес проведе за ґратами 637 днів, тобто лише половину терміну, до якого його було засуджено. Колишнього президента «Баварії» звільнять умовно — випробувальний термін становитиме три роки. Упродовж цього часу Генесу доведеться, зокрема, повідомляти про зміну місця проживання.

Нагадаємо, Генес потрапив до в’язниці за несплату податків. На початку січня минулого року йому було послаблено умови відбування покарання: колишній президент футбольного клубу мав можливість упродовж дня працювати поза межами установи виконання покарань і лише на ніч повертатися за ґрати.

64-річний Генес з того часу працював у департаменті молодіжних команд «Баварії». Останнє Різдво йому дозволили провести удома — екс-президент «Баварії» запросив на свято до себе також 30 біженців.

Улі Генес з 2 червня 2014 року відбуває покарання за несплату щонайменше 28,5 мільйонів євро податків у в’язниці баварського міста Ландсберг-на-Лесі. Суд у Мюнхені засудив його до трьох років та шести місяців увʼязнення. Генес відшкодував уже завдані державі збитки, сплативши щонайменше 43 мільйони євро.

Дивитись відео01:55

Президент «Баварії» виявився податковим грішником

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!