До Києва приїде представник ПАРЄ для вивчення корупції

Доповідач Парламентської Ради Європи Мішель Ніколетті приїде до Києва 19-20 січня, в контексті підготовки до звіту «Корупція як режим управління: барʼєр для інституційної ефективності і прогресу», передає прес-службу ПАРЄ.

«Цей візит є частиною глобальної місії з встановлення фактів, що охоплюють різні європейські географічні райони і спрямований на вивчення, зокрема, передового досвіду в боротьбі з корупцією, а також роль антикорупційних органів у боротьбі з корупцію високо посадовців»,— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у Києві, доповідач повинен зустрітися зі спікером парламенту, міністром закордонних справ, Головою Комітету по боротьбі з корупцією та представниками політичних фракцій.

Також заплановані зустрічі з головою Одеської обласної адміністрації, Михеілом Саакашвілі, Генеральним прокурором та представниками Бюро по боротьбі з корупцією, Національного агентства з протидії корупції, міжнародних організацій, неурядових організацій, журналістів та міжнародної спільноти.

Як раніше повідомлялось, у січні 2016 р. в Україну здійснить візит делегація Президентського комітету ПАРЄ, до складу якого входять керівники політичних груп Асамблеї.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!