Генерального секретаря ФІФА звільнено з посади

Жером Вальке

Генерального секретаря Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) звільнили з цієї посади, йдеться у повідомленні, розміщеному в середу, 13 січня, на сайті організації. Як зазначається, відповідне рішення ухвалене 9 січня. Обов’язки генерального секретаря ФІФА тимчасово виконуватиме Маркус Каттнер.

Замість Жерома Вальке обовʼязки генерального секретаря ФІФА тимчасово виконуватиме Маркус Каттнер. Раніше Вальке відсторонили від роботи через підозри у несумлінному виконанні своїх обовʼязків.

У вересні стало відомо, що генеральний секретар ФІФА Жером Вальке відсторонений від роботи «до подальших розпоряджень» через підозри в несумлінному виконанні своїх обовʼязків. Тоді у ФІФА стверджували, що організації стало відомо про можливу причетність Вальке до схеми продажів квитків на матчі чемпіонату світу за сильно завищеними цінами.

На початку січня арбітражна палата комітету з питань етики ФІФА порушила справу стосовно Вальке. Йому загрожує відсторонення від футболу на девʼять років. Сам екс-функціонер ФІФА не визнає власної провини.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!