ЄСПЛ підтвердив право звільняти з роботи за "сидіння" в Facebook

Зал засідань Європейського суду з прав людини у Страсбурзі (фото з архіву)

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у вівторок, 12 січня, відхилив позов румунського інженера щодо звільнення його з роботи за розміщення приватних повідомлень на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у робочий час, повідомляє агентство AFP.

Мала палата ЄСПЛ не задовольнила позов румунського інженера, якого звільнили з роботи за використання соцмереж для приватних цілей у робочий час.

Як визначили судді Малої палати ЄСПЛ, роботодавець має право перевіряти, чи його співробітники на робочому місці виконували свої службові обов’язки і не використовували комп’ютер компанії для приватних цілей. Перевірка сторінки в соцмережі може вважатися втручанням у приватне життя, однак судді ЄСПЛ вважають, що в даній ситуації така перевірка є виправданою.

Румунського інженера, якому зараз 36 років, звільнили ще в 2007 році після роботи впродовж трьох років на приватну компанію. Роботодавець перевірив його Facebook-сторінку та виявив, що інженер використовував робочий компʼютер для обміну повідомленнями зі своїм братом та дівчиною про стан здоровʼя та особисте життя.

Чоловік пройшов усі судові інстанції в своїй країні, однак не добився позитивного для себе рішення і подав позов до ЄСПЛ. Мала палата ЄСПЛ не задовольнила позов і тепер румун має право впродовж трьох місяців подати апеляцію. ЄСПЛ може, але не зобовʼязаний, тоді направити справу до Великої палати ЄСПЛ, де її розгляне колегії з 17 суддів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!