Гройсман сподівається, що 2016 принесе Україні мир і благополуччя

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вірить, що 2016 рік принесе Україні мир та благополуччя.

Про це йдеться у новорічному вітанні Гройсмана, текст якого розміщено на сайті парламенту.

«Щиро вітаю вас із Новим Роком і Різдвом Христовим! У ці свята серця кожного з нас, як у дитинстві, незмінно сповнюють надії та сподівання»,— йдеться у привітанні.

За словами Гройсмана, 2015 рік став періодом складних перетворень на шляху до європейського майбутнього нашої держави. «Не все було бездоганно, але зміни ніколи не даються легко і неодмінно викликають опір та протидію з боку старої системи. Та, незважаючи на це, ми рухались вперед і в багатьох важливих сферах нашого життя досягли суттєвих зрушень»,— наголосив Гройсман і висловив вдячність усім, хто сприяв цим змінам.

Голова Верховної Ради зауважив, що ще має бути зроблено дуже багато для того, щоб Україна досягла успіху. «Я впевнений, що ми зможемо цього добитись. Вірю в те, що найскладніші часи вже позаду. Вірю в те, що новий рік принесе Україні мир та благополуччя!»,— зазначив він.

Гройсман побажав українцям здійснення всіх мрій і того, аби кожен день був щедрим на гарні справи, а добро і любов не полишали рідний дім. «Бажаю всім нам міцного здоров’я, а нашим родинам – щастя та добробуту»,— йдеться у його вітанні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!