Україна рухається у правильному напрямку - посол Швеції

Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат заявив в ефірі “5 каналу”, що Швеція бачить досить велику кількість успіхів у сфері реформування, які посол презентує шведським компаніям, як ознаку того, що Україна рухається у правильному напрямку.

“Найбільш успішний спосіб залучення нового бізнесу в Україну — це переконання їх у тому, що Україна змінюється, що речі йдуть у правильному напрямку і що корупція зменшується. Саме про це я завжди розповідаю українським політикам у тому числі, що їхня робота у втіленні реформ важлива не лише для українців та для поліпшення їх рівня життя, але і для нас — щоб ми могли заохочувати більше шведських компаній та інвесторів вкладати гроші в Україну”, — зазначив А.Бекерат.

За переконаннями Посла Швеції “склянка на половину наповнена, а не на половину порожня, коли справа торкається реформ в Україні. Я думаю, що ми побачили досить важливі результати, такі як реформи в енергетичній сфері — болюче але важливе рішення влади зменшити субсидії на газ. Ми побачили досягнення у сфері децентралізації та дерегуляції. Ми побачили дуже важливі успіхи у стабілізації української гривні. У банківській сфері третина установ вийшла з ринку”.

“Отже, ми бачимо досить велику кількість успіхів, які я презентую шведським компаніям, як ознаку того, що Україна рухається у правильному напрямку. І пам’ятайте, що угоди про вільну торгівлю та асоціацію з Європейським Союзом також стануть каталізатором як для збільшення об’ємів торгівлі між нашими країнами, так і для пришвидшення порядку денного реформ”, — резюмував А.Бекерат.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!