Прем"єр-міністр Іраку обіцяє звільнити країну від ІД в 2016 році

Премʼєр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді в телевізійному зверненні у понеділок, 28 грудня, пообіцяв у 2016 році повністю звільнити країну від бойовиків «Ісламської держави» (ІД).

За словами премʼєр-міністра Іраку Хайдера аль-Абаді, визволення міста Мосула стане фатальним ударом для «Ісламської держави».

Виступаючи з нагоди відновлення урядовими військами контролю над містом Рамаді, аль-Абаді зазначив: «Якщо 2015 рік був роком звільнення, то 2016 стане роком великих перемог, які покладудь край присутності ІД в Іраку та Месопотамії», цитує агентство AFP. За словами аль-Абаді, визволення міста Мосула стане «фатальним ударом» для ІД.

Нагадаємо, 27 грудня іракські війська встановили контроль над адміністративним комплексом у столиці провінції Анбар місті Рамаді. Комплекс був останнім оплотом бойовиків «Ісламської держави» у місті.

Президент Франції Франсуа Олланд привітав премʼєр-міністра Іраку зі звільненням міста Рамаді від бойовиків «Ісламської держави», назвавши звільнення «важливим кроком у відновленні державної влади в Іраку», цитує AFP.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!