Фінансовий департамент Житомирської ОДА не може пояснити, чому не розраховується за придбаний МРТ - О.Куцюбко

Фінансовий департамент Житомирської ОДА не може пояснити, чому не розраховується за придбаний МРТ, посилаючись на відсутність якогось паперу під депутатів Житомирської обласної ради. Про це у коментарі УНН повідомив громадський діяч, учасник бойових дій на сході країни Олександр Коцюбко.

Так, активіст підтвердив інформацію проте, що незважаючи на досягнуті ще 24 грудня попередні домовленості про підписання гарантійного листа між офіційним дистриб’ютором компанії Philips в Україні та чиновниками ОДА щодо перерахування постачальнику початкової суми за МРТ, станом на сьогодні такий гарантійний лист досі не підписано.

«Мені про це стало відомо сьогодні. Я одразу зателефонував Анні Григорівні Ємчекно (керівник департаменту фінансів ОДА,— ред.), спитав чому не проплатили гроші. Вона сказала, що вона на лікарняному, але в даний момент перебуває в адміністрації (Житомирська ОДА,— ред.). Вона також сказала, що була створена депутатська комісія (щодо вирішення питання з проплатою за МРТ від 24 грудня, яка прийняла рішення про підписання між ОДА и компанією-постачальником гарантійного листа про переведення коштів на рахунки бази медпостачання, та виплати у розмірі 12 тис. грн самій компанії,— ред.). і що голова цієї депутатської комісіє (депутат облради Раупов Рустам,— ред.) має принести їй папір про рішення, яке вони прийняли. І за її словами вона на основі цього паперу одразу протягом 5 хвилин зможе перерахувати гроші. Я поставив тоді запитання, по-перше, депутати облради минулого скликання проголосували про виділення кошті на купівлю МРТ (і вона це підтвердила, і я кажу, навіщо вам чиновнику ще якісь комісії чи папірці, чи ви чекаєте вказівки губернатора, і тому не виконуєте свою прямі обов’язки, а саме не переховує гроші за тендером»,— розповів активіст.

За словами О. Коцюбко сьогодні все, що робить ОДА навколо придання комунального МРТ виглядає як саботаж і спроба знайти когось у цьому винного.

«Зараз намагаються перекласти відповідальність вже на Раупова. При цьому сам Рауапов і сном і духом не знає, що йому треба який папірець передати в фінансовий департамент. Тобто вони зрозуміли, як це все зробити, аби не платити і виставити цього разу вже Раупова крайнім»,— додав він.

Активіст додав, що вони й надалі вимагатимуть від чиновників розрахуватися за комунальний МРТ та все ж таки забезпечити роботу такого томографа в області.

Як раніше повідомлялось, на засіданні Житомирської обласної ради 24 грудня було прийнято рішення про те, що ОДА та компанія-постачальник підпишуть гарантійний лист щодо сплати за поставлений в область апарат МРТ.

Станом на сьогодні такий лист не підписано.

Офіційний дистриб’ютор компанії Philip в Україні, що поставив МРТ на Житомирщину, запевнив, що виконав усі вимоги тендерного договору, що є підставою для розрахунку за придбане медичне обладнання. Проте, за МРТ з компанією так і не розрахувалися.

В облраді Житомирщини завили, що за комунальне МРТ має розраховуватися ОДА.

Офіційний дистриб’ютор Philips в Україні має наміри позиватися до суду через несплату за МРТ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!