У ФРН планують вибірково тестувати авіапілотів на наркотики та алкоголь

У Німеччині планують ухвалити закон, що передбачає проведення вибіркових тестів для пілотів на вживання наркотиків та алкоголю. Як сподівається міністр транспорту ФРН Александер Добріндт, це зменшить ризик повторення авіакатастрофи, подібної до падіння літака авіакомпанії Germanwings у березні 2015 року. Про це у неділю, 27 грудня, повідомило видання Bild am Sonntag. «Я вважаю доцільними вибіркові перевірки пілотів щодо споживання алкоголю, наркотиків та ліків. Експерти в усьому світі бачать у цьому позитивні ефекти, які підвищують безпеку в авіації»,— заявив Добріндт, пославшись на схожі перевірки в США та Австралії.. Міністр планує представити уряду відповідний проект наступного року.

Як сподівається міністр транспорту ФРН Александер Добріндт, це зменшить ризик повторення авіакатастрофи, подібної до падіння літака авіакомпанії Germanwings у березні 2015 року.

У свою чергу, речник профспілки пілотів Cockpit Маркус Валь поставився критично до цих планів: «З нашого погляду, вибіркові тести — це абсолютно неправильно. Вони не мають нічого спільного з катастрофою Germanwings, а люди цієї професії потрапить під загальну підозру».

Нагадаємо, що за даними слідства, пілот, який забарикадувався у кабіні та спрямував на скелю літак Germanwings зі 150 особами на борту, страждав від глибокої депресії, яку приховував від свого працедавця. У липні 2015 року європейський регулятор авіаційної безпеки, поміж іншого, рекомендував покращити психологічну перевірку нових пілотів та запровадити вибіркові тести на вживання наркотиків та алкоголю.

Поділитись

Німеччину шокувала страшна авіакатастрофа в Альпах

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1EySy

Німеччину шокувала страшна авіакатастрофа в Альпах

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!