Запорізька обллікарня планує купити гемодіалізних медзасобів на 7,3 млн грн

Комунальна установа «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької облради закупить у ТОВ «Ренарт» витратних матеріалів для перитонеального діалізу та гемодіалізу на загальну суму майже 7,3 млн грн. Оголошення про результати тендеру опубліковано у Віснику держаних закупівель.

Так, за інформацією Вісника, рішення про акцепт пропозицій ТОВ «Ренарт» було прийнято 7 грудня поточного року.

Договір про закупівлю підписаний 17 грудня цього року.

Відповідно до умов оголошених відкритих торгів, переможець має поставити усю продукцію до лікарень Запорізької області вже за два дні, тобто до до 25 грудня поточного року.

Суми закупівель за лотами наступні:

лот 1 — 3757972,02 грн (з ПДВ), лот 2 — 2724281,49 грн (з ПДВ), лот 3 — 562252,90 грн (з ПДВ), лот 4 — 47390,30 грн (з ПДВ), лот 5 — 196368,54 грн (з ПДВ), лот 6 — 303892,84 грн (з ПДВ).

Нагадаємо, що напередодні майже 20-мільнний тендер щодо закупівлі гемодіаліз них медзасобів у Запорізькій області теж виграло ТОВ «Ренарт».

При цьому, раніше, у МДО «Депутатський контроль» повідомили про те, що «ТОВ „Фрезеніус Медикал Кер Україна“ роздає довіреним фірмам, приміром ТОВ „Ренарт“, СП ТОВ „ТТВ-дом“ та іншим, гарантійні листки як офіційний представник виробника — „Fresenius“ в Україні».

Проте, як стверджують депутати, ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» не є представником іноземної компанії «Fresenius» в Україні, «яка взагалі офіційного дистриб’ютора, представника чи дилера в нашій державі не має!».

Тож, у «Депконтролі» припустили, що відповідні гарантійні листи ТОВ «Ренарт», СП ТОВ «ТТВ-дом» взагалі є підробними.

Також нагадаємо, за даними пацієнтів, компанія «Фрезеніус» виходить на тендери через дві «прокладки»- ТОВ «Ренарт» і СП ТОВ «ТТВ-Дом», які завищують ціні на розхідники.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!