Облрада Житомирщини блокує оплату за куплений МРТ - представник компанії Philips в Україні

Громадські активісти Житомирщині пропонують виселити приватну фірму із приміщення, де колись знаходився старий обласний апарат МРТ і встановити там новий щойно куплений. Про це під час засідання фракцій депутатів облради повідомила представник компанії постачальника Ірина Макєєнко.

Крім того, представник офіційного дистриб’ютора нідерландської компанії Philips в Україні, який вже привіз новий МРТ в область, зазначила, що компанія виконала усі умови тендерного договору.

За її словами, плата за поставку не відбувається лише з тих причин, що дане питання саботується облрадою Житомирської області.

«Згідно умов договору, оплата має проводитись після підписання накладної. Ми поставили товар, тимчасово його встановили, перевірили — він працює. Ми вважаємо, що це питання просто блокується обласною радою»,— зазначила Ірина Макєєнко.

Нагадаємо, що офіційний дистриб’ютор компанії Philips в Україні на початку грудня згідно тендеру, поставив в область новий апарат МРТ. Житомирські чиновники відмовляються розрахуватися з постачальником.

При цьому, новий апарат МРТ має бути встановлений в обллікарні, та приміщення для цього ще не добудоване. У цій же лікарні є інше приміщення для експлуатації апарату МРТ, проте воно перебуває в оренді у приватної клініки.

Також нагадаємо, що Житомирські депутати не хочуть вносити у порядок денний сесії питання поставки комунального МРТ в обллікарню.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!