Координуючу роль в обміні полоненими повинен здійснювати Червоний Хрест - М.Сайдік

Координуючу роль в обміні полоненими повинен зіграти Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Про це заявив спеціальний представник діючого голови ОБСЄ у тристоронній контактній групі по Україні Мартін Сайдік із посиланням на БЕЛТА.

Спецпредставник ОБСЄ також зазначив, що підгрупа з гуманітарних питань зробила нові зусилля з відновлення обміну інформацією про долі незаконно утримуваних осіб і тих, хто пропав безвісти.

“На даний момент особливо складним є питання звільнення незаконно затриманих осіб. На жаль, поки не вдалося досягти конкретного угоди з цього питання”, — уточнив М.Сайдік.

“Я повинен сказати і від свого імені, що, чесно кажучи, розчарований. Хотів вам з цього питання сказати щось більш позитивне, але не вдалося”, — додав спецпредставник.

Нагадаємо, під час зустрічі контактної групи у Мінську 22 грудня українська сторона поінформувала, що наразі в полоні бойовиків залишаються 140 українських військових, і з цього питання продовжується робота.

Крім того, після передачі українською стороною списків 762 зниклих безвісти Міжнародному комітету Червоного хреста, розпочалася перевірка інформації, за якою встановлено доля 63 осіб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!