Саакашвілі запевняє, що не створює політсилу

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі запевнив, що не створює політичну силу, і пообіцяв провести ще мінімум чотири антикорупційні форуми по Україні.

Про це він заявив у вівторок у Києві на брифінгу, який стосується проведення антикорупційного форуму 23 грудня.

«Я готовий за рахунок неробочих днів, або на вихідні, або за власний рахунок… Ми вже запланували мінімум чотири-пʼять форумів. Будемо розмовляти з громадськістю на місцях, це буде один постійний процес»,— сказав Саакашвілі.

Водночас він зауважив, що наразі не створює політичну партію.

«Відбирати в людей ідентичність, тут є люди з різних партій, не правильно. Ми не будемо це робити»,— зазначив губернатор Одещини.

«Ми повинні створити серйозну хвилю, яка сколихне ці питання, але це не буде партія чи виборче обʼєднання, чи щось формалізоване»,— підкреслив Саакашвілі.

У свою чергу нардеп БПП Сергій Лещенко та керівник «Демальянсу» Василь Гацько підтвердили, що на зустрічі Міхеілом Саакашвілі з політиками та громадськими діячами в одному з ресторанів Києва питання про створення політичної сили не порушувалося.

Також Саакашвілі зауважив, що в нього зберігаються дружні стосунки з президентом. «Вчора він мені дзвонив, цікавився візитом у Польщу, зустріччю з президентом Дудою, і привітав з днем народження. У нас дуже теплі й дружні стосунки»,— додав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!