Новий Держбюджет розробляла закордонна аудиторська компанія, яка не знає українських реалій – "Самопоміч"

Лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк повідомив, що проект Держбюджету-2016 та Податковий кодекс розробляла закордонна аутсортингова компанія, яка не розуміла стану речей в Україні. Про це він повідомив в ефірі “Свободи слова”.

“Проблема нового Держбюджету в професійному невігластві публічного управління. В чому справа? Міністерство фінансів зробило супер добру справу. Воно взяло грант за кордоном і замовило податковий кодекс і бюджет країни в аутсорсі, в потужній аудиторській світовій компанії, яка сіла, відкрила книжки Гарварду-Оксфорду і написала супер бюджет і податковий кодекс, де дебет зійшовся з кредитом і де прекрасне сальдо. Але, як виявилося, закордонна компанія зовсім не знає реалій життя в Україні. І цей бюджет не має ніякого відношення до українських реалій”, — зазначив О.Березюк.

Нагадаємо, 21 грудня за власними джерелами в парламенті УНН стало відомо, що три фракції Верховної Ради, а саме “Батьківщина”, “Самопоміч” та Радикальна партія, відмовилися віддавати голоси за проект Державного бюджету доти, доки на голосування не буде винесене питання відставки всього складу уряду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!