Кількість біженців, які прибувають в Німеччину, суттєво скоротилась

Кількість біженців, які прибули до Німеччини у грудні, суттєво скоротилась. Як повідомляє у понеділок, 21 грудня, Reuters з посиланням на останні статистичні дані поліції, до 20 грудня на кордонах Німеччини було зареєстровано 73 500 мігрантів. Це вдвічі менше тієї кількості біженців, яка була зареєстрована у попередньому місяці станом на 20 листопада.

Реєстрація біженців у пунктах прийому шукачів притулку в НімеччиніУ грудні потік біженців до Німеччини скоротився вдвічі у порівнянні з листопадом. Експерти кажуть, що це повʼязано з погіршенням погоди та новою зовнішньою політикою ЄС.

Вказується, що протягом грудня щодня до Німеччини прибували від двох тисяч до пʼяти тисяч осіб. У неділю було зареєстровано 3 500 мігрантів, з них близько трьох тисяч у Баварії. Цього місяця поліція окремо реєструвала осіб, які не планували залишитись в Німеччини, а мали намір рухатись далі. Так, з усіх зареєстрованих у грудні біженців близько шести тисяч висловили бажання їхати далі, до скандинавських країн. Таким чином, свідчать статистичні дані, у Німеччині в грудні залишились близько 68 тисячі біженців.

Понад мільйон біженців і збільшення депортацій

За даними поліції, які ґрунтуються на невибіркових перевірках у прикордонних районах країни, по ситуації на кінець листопада в Німеччину потрапили 965 тисяч біженців. Таким чином, з початку року позначка в один мільйон мігрантів, які прибули до Німеччини, вже подолана.

Водночас продовжує зростати кількість депортацій з Німеччини. Станом на кінець листопада з країни було депортовано 18 363 особи, повідомляє агенція dpa з посиланням на дані міністерства внутрішніх справ ФРН. У 2014 році цей показник складав всього 10 884 випадки.

Кожен десятий німець надає допомогу біженцям

Також стало відомо, що кожен десятий німець надає допомогу біженцям, повідомляє газета Die Welt з посиланням на дослідження Інституту соціології Євангелічної церкви Німеччині. Згідно з даними інституту, на початку листопада 10,9 відсотка респондентів допомагали біженцям.

56 відсотків опитаних повідомили, що надання притулку для біженців — це прояв «християнського у суспільстві». Водночас, враховуючи потік біженців, більше ніж дві третини опитаних хвилюються через можливі прояви ісламського екстремізму або виступи праворадикалів.

Поділитись

Меркель відрегулює потік біженців до Німеччини (14.12.2015)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HNGu

Меркель відрегулює потік біженців до Німеччини (14.12.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!