Влада Кенії не підтвердила наявність бомби на борту авіалайнера Air France

Влада Кенії не підтвердила, що на борту авіалайнера компанії Air France, що здійснив екстрену посадку у Момбасі, знаходився вибуховий пристрій. Обладнання, вилучене з борта літака Air France, було зроблено з картону, паперу та побутового таймера, заявив глава французької авіакомпанії Фредерік Гагей на прес-конференції у Парижі в неділю, 20 грудня.

Літак авіакомпанії Air France вимушено приземлився у Кенії. Підозрілий пристрій, який було виявлено та вилучено з борта, виявився «помилковою тривогою».

За словами глави Air France, обʼєкт «не містить вибухових речовин», тому інцидент виявився «помилковою тривогою», пише агенція AP. Він також привітав екіпаж за холоднокровність і рішення посадити літак та наголосив, що літак та пасажири пройшли всі необхідні перевірки перед польотом.

Як повідомлялось, літак авіакомпанії Air France, який летів рейсом з острова Маврикій до Парижа з 459 людьми та 14 членами екіпажу на борту, був змушений здійснити аварійну посадку в Кенії в неділю вранці після того, як на борту було виявлено пристрій, схожий на бомбу.

Багато країн підвищили заходи безпеки після терактів в Парижі, внаслідок яких загинули 130 людей.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!