Захист скаржиться, що Корбан через арешт не може знайти роботу

Захист лідера партії УКРОП Геннадія Корбана подав клопотання до Печерського райсуду Києва про зміну запобіжного заходу на домашній арешт з 22 до 6 ранку.

Про це повідомляє кореспондент «Української правди» з зали суду.

Корбан пристуній у суді віртуальнофото УП

Як заявив у суді адвокат Олександр Лисак, через цілодобовий домашній арешт Корбан не може працевлаштуватися.

«Геннадій Олегович не може працевлаштуватися, так він зазначив, що керівник партії, але це громадська діяльність»,— заявив він.

Також це клопотання він мотивував, що Корбан потребує лікування, є єдиним годувальником сімʼї, опікується старими батьками, також у нього малолітня хвора дитина, яка потребує його батьківської опіки.

Також захист просить зняти з політика електронний браслет, оскільки через його носіння йому неможливо зробити МРТ.

Разом з тим адвокат Оксана Томчук оголосила, що українська льотчиця Надія Савченко подала заяву про готовність взяття Корбана на поруки.

«В залі суду її представником є пан Рубан»,— зазначила Томчук.

Самого Корбана у залі суду немає. Участь у судовому засіданні він бере за допомогою відеоконференції з Жовтневого суду Дніпропетровська.

Як відомо, 6 листопада Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Геннадію Корбану у вигляді цілодобового домашнього арешту і вдягнув на нього електронний браслет.

у ніч на 7 грудня Корбан був госпіталізований через гострий біль у грудній клітці. Увечері 14 грудня його виписали з лікарні.

Cоратника олігарха Ігоря Коломойського Геннадія Корбана затримали під час спецоперації 31 жовтня, правоохоронці висунули йому підозру в причетності до керівництва організованою злочинною організацією.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!