Єврейська еміграція з Франції б"є рекорди, Україна - друга

За підсумками 2015-го року, близько восьми тисяч осіб єврейського походження прибули до Ізраїлю з Франції. Про це у середу, 16 грудня, повідомляє агентство KNA з посиланням на ізраїльську газету Haaretz. Це рекордна кількість репатріантів, які виїхали з Франції, проте ці цифри є меншими за прогнозовані після атаки на кошерний супермаркет у Парижі у січні 2015 року 15 тисяч репатріантів.

Серед причин міграції називають економічну кризу та зростання рівня антисемітизму у Франції. Україна — друга за кількістю репатріантів до Ізраїлю.

У Франції проживає півмільйонна єврейська громада — третя за розміром у світі після Ізраїлю та США. Серед причин міграції Haaretz називає економічну кризу та зростання рівня антисемітизму у Франції. У 2014 році з країни вже виїхало в Ізраїль сім тисяч євреїв. Таким чином, Франція вдруге поспіль стала основною країною походження репатріації до Ізраїлю.

На другому ж місці — Україна, репатріація з якої останній рік зросла на майже 50 відсотків до близько 6900 осіб. За словами міністра репатріації та абсорбції Ізраїлю, уродженця Харкова Зеева Елькіна, «2015 рік стане рекордним за кількістю репатріантів за останнє десятиліття». Як повідомляє сайт міністерства, Елькін очікує, що до кінця 2015 року кількість нових репатріантів сягне 30-35 тисяч.

Поділитись

Хвиля антисемітизму: чому дедалі більше євреїв залишають Францію

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1E8S9

Хвиля антисемітизму: чому дедалі більше євреїв залишають Францію

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!