У Німеччині за підозрою у підтримці ІД заарештували проповідника-салафіта

Генеральна прокуратура Німеччини у вівторок, 15 грудня, у місті Менхенґладбасі заарештувала відомого проповідника-салафіта Свена Лау. Його підозрюють у підтримці одного з сирійських терористичних угруповань, яке пов’язане з «Ісламською державою» (ІД).

Організатора «шаріатської поліції» Свена Лау підозрюють у підтримці сирійського терористичного угрупування, яке повʼязують з «Ісламською державою».

За даними слідства, Лау підозрюється як мінімум за чотирма пунктами. Зокрема, як повідомляють німецькі ЗМІ, він організував роботу явочного пункту терористичного угруповання в Рейнській області, завербував двох джихадистів, а також надавав угрупованню організаційну та фінансову підтримку.

Свен Лау потрапив у поле зору правоохоронних органів після того, як взяв участь в організації «шаріатської поліції». У 2014 році більше десятка молодих салафітів вийшли на вулиці Вупперталя та почали зупиняти молодих людей перед дискотеками, кафе і гральними залами із закликами відмовитися від алкоголю та азартних ігор.

Згодом дії «шаріатської поліції» були зупинені поліцією справжньою, проте на минулому тижні, 9 грудня, суд визнав, що дії салафітів були у рамках закону.

Бомба в Бонні: слідство триває

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!