У ФРН заклики до ненависті видалятимуть з Facebook упродовж 24 годин

Повідомлення в інтернеті, які містять заклики до ненависті та насильства, перевірятимуть на предмет можливого порушення німецького законодавства та швидко видалятимуть. Про це у вівторок, 15 грудня, при представленні результатів роботи спільної робочої групи з інтернет-компаніями — такими як Facebook та Google — заявив міністр юстиції Німеччини Гайко Маас, повідомляє агентство AFP.

Міністерство юстиції Німеччини та інтернет-компанії погодилися спрямувати зусилля на навчання німецькомовних співробітників, аби ті могли швидко видаляти небезпечний контент.

Міністерство юстиції та компанії погодилися спрямувати зусилля на навчання німецькомовних співробітників та роз’яснення їм юридичних аспектів, аби вони могли видаляти повідомлення, які міститимуть ознаки злочину на ґрунті ненависті, упродовж 24 годин.

Представники Facebook та Google пообіцяли покращити також для користувачів систему повідомлення про небезпечний контент. Компанії визнали, що такі повідомлення складно контролювати через збільшення кількості, однак не уточнили, скільки співробітників додатково для цього потрібно.

Поділитись

Усі дані під контролем?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GPky

Усі дані під контролем?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!