Меркель прагне "помітного зменшення" числа біженців

За словами канцлерки Німеччини Анґели Меркель, суттєве скорочення числа біженців у Німеччині — «в інтересах кожного». Однак Меркель знову відкинула ідею верхньої межі кількості біженців.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель вважає за необхідне зменшення кількості біженців у Німеччині. Суттєве скорочення числа біженців — «в інтересах кожного», сказала канцлерка в понеділок, 14 грудня, на з’їзді партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) в Карлсруе. На думку Меркель, це стосується як забезпечення та інтеграції біженців у Німеччині, так і ситуації в Європі, а також самих біженців.

«Тому що ніхто, незалежно від того, чому він почав цей шлях, не залишає свій дім з легким серцем»,— цитує слова Меркель агентство dpa. Таким чином канцлерка вказала на можливий завеликий тягар для Німеччини через кризу біженців, а також зазначила, що ХДС розуміє занепокоєння людей. Водночас вона зазначила, що ХДС — партія, яка не тільки повинна розуміти турботи людей, а й «знаходити розвʼязання» проблем.

Анґела Меркель також знову відкинула ідею запровадження верхньої межі кількості біженців, до чого закликає сестринська партія Християнсько-соціальний союз. Канцлерка висловила впевненість, що Німеччині та Європі вдасться впоратися з кризою біженців, а своє рішення дозволити вʼїзд біженцям з Угорщини у вересні назвала «гуманітарним імперативом».

Нагадаємо, за результатами репрезентативного опитування інституту дослідження громадської думки Emnid, майже дві третини німців виступають за чітко визначену верхню межу кількості біженців, які можуть вʼїхати до країни.

Як повідомлялось, глава МЗС Німеччини Томас де Мезьєр вважає можливим, що біженцям відмовлятимуть у вʼїзді ще на кордоні ФРН, однак до цього заходу вдадуться лише в крайньому разі.

Поділитись

ЄС переглядає політику щодо біженців

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HHDe

ЄС переглядає політику щодо біженців

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!