Керівниця Yahoo народила двійню

«У нашої родини все чудово»,— повідомила топ-менеджерка Марісса Майєр, народивши двох однояйцевих близнючок. Вона подякувала за ті численні добрі побажання, які отримала під час вагітності. Цю новину 40-річна Майєр написала у соціальній мережі Twitter, а також на платформі Tumblr, яка належить Yahoo.

Діти чи карʼєра — важке питання для топ-менеджерів. Президентка Yahoo Марісса Майєр хоче якомога швидше повернутися до роботи. Її компанія переживає важкі часи.

Майєр подовжила термін декретної відпустки у своїй компанії до 16 тижнів. Після народження своєї першої дитини вона провела у відпустці лише два тижні. Це викликало як схвальні відгуки, так і критику. На той час вона вже працювала на поверсі керівників, де могла облаштувати дитячу кімнату. Коли стало відомо про її другу вагітність, президентка повідомила, що піде у декретну відпустку на «обмежений час» та невдовзі повернеться до роботи.

Zack and I are excited to announce that our identical twin girls were born early this morning. Our whole family is doing great! @zackbogue

— marissamayer (@marissamayer) 10 Грудень 2015

Добрі новини з особистого життя Майєр були оголошені у час важких змін для Yahoo. Під тиском акціонерів у середу, 9 грудня, інтернет-компанія відмовилася від продажу своєї частки у китайському інтернет-гіганті Alibaba та збирається відокремити основне ядро свого інтернет-бізнесу (пошукову машину та інтернет-рекламу) в окрему компанію. Це була поразка для Майєр, яка хотіла розподілити між акціонерами прибутки від продажу частки в Alibaba.

Для співробітників Yahoo ці плани означають невизначеність. Марісса Майєр очолила компанію влітку 2012 року, і очікували, що вона поставить на ноги хвору інтернет-компанію. Наздогнати конкурентів з Google їй, однак, не вдалося.

Марісса Майєр посідає 22 місце у рейтингу 100 найвпливовіших жінок світу за версією американського журналу Forbes.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!