У Соболєва в Раді вкрали підписи за відставку Шокіна

Зі столу депутата від «Самопомочі» Єгора Соболєва у Верховній Раді зникли аркуші з підписами парламентарів за відставку Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.

«Підписи були викрадені в мене зі столу прямо в парламенті»,— сказав сам Соболєв «Українській правді».

Депутат вважає, що це сталося в четвер «під час бурхливих подій у боротьбі за рішення для Кривого Року, де сфальсифіковані вибори», поки він вів перемовини з депутатами, щоб знайти їхні голоси на це.

«Вони зникли всі разом, на той момент було 127 підписів, останнім перед зникненням підписалася народний депутат від БПП Оксана Продан»,— сказав Соболєв.

«Я сьогодні вранці прийшов у парламент і перерив усі столи усіх народних депутатів, сподіваючись, що хтось випадково взяв синю папку, переплутавши зі своєю»,— додав він.

Соболєв уточнив, що після завершення засідання парламенту у п’ятницю обійшов усі столи — але не знайшов підписних листів.

«Я думаю, що це не допоможе ні Шокіну, ні людині, яка забрала ці документи. Я зараз готую подібний проект постанови і обійду всіх 127 депутатів, які вже підписали, і спробую залучити тих, хто ще не підписав»,— заявив Соболєв.

Він зізнався, що не очікував «такого» від парламенту: «Все-таки йдеться про сесійну залу, що охороняється».

«Щодо своїх підозр — я краще сконцентруюся на тому, щоб якомога швидше зібрати 150 підписів, а потім 226 голосів для ухвалення проекту. А для цього треба множити друзів, а не ворогів (у Верховній Раді)»,— сказав також Соболєв.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!