Перший урядовий літак з сирійськими біженцями прибув до Канади

В аеропорту Торонто у ніч на пʼятницю, 11 грудня, приземлився військово-транспортний літак з 163 сирійськими біженцями на борту. Це був перший літак, що доставив сирійських біженців у рамках урядової програми Канади. Прибулих біженців зустрів премʼєр-міністр країни Джастін Трюдо. «Ми повинні не лише показати цілому літаку нових канадців, чим є Канада, ми повинні продемонструвати світові, як розкрити свої серця та приймати людей, що рятуються втечею від надзвичайно складних ситуацій»,— наводить слова Трюдо інформагентство AP.

Військово-транспортний літак ВПС країни доправив до Канади 163 сирійських біженців. До кінця року до Канади мають прибути 10 тисяч біженців з близькосхідної країни.

12 грудня в аеропорту канадського міста Монреаль має сісти другий військово-транспортний літак. Обидва транспорти мають доставити на канадську землю близько 300 біженців з Сирії. Уряд країни має намір забезпечити прибуття до кінця цього року десяти тисяч сирійських біженців. Наступні 15 тисяч біженців з Сирії мають прибути до кінця лютого 2015 року, передає агенція AFP.

З 2014 року, з початком дії спеціальної програми Канада прихистила 3,5 тисячі сирійських біженців.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!