Яценюк каже, що не тримається за крісло і з олігархами не дружить

Премʼєр Арсеній Яценюк запевняє, що він не тримається за крісло, а жодних угод з олігархами у нього немає.

Про це він сказав на годині запитань до уряду в парламенті.

Депутат БПП Мустафа Найєм запита у Яценюка, чи можливи такий варіант, щоб хтось інших, імовірно і з «Народного фронту» очолив уряд замість нього.

«Весь парламент є заручником позиції фракції „Народного фронту“, яка не проголосує за вашу відставку. Але безперечно, що цей уряд не підтримується ні парламентом, ні суспільством. Можливо є інша конфігурація, коли інша людина з НФ, просто інша людина очолить уряд?»,— запита депутат.

На це Яценюк заявив: «Я взяв на себе всю повноту відповідальності за ті кроки, які ніхто не робив 20 років. Я знав, що буде з моїм рейтингом. Я це знав. Ви маєте повні конституційні повноваження поставити питання про відставку уряду. Ставте і голосуйте. Я прийму рішення українського парламенту. Я за це крісло не тримаюсь».

На запитання Найєма, чи мав Яценюк разом з президентом Петром Порошенком та олігархом Ігорем Коломойським домовленість про «непереслідування», премʼєр заявив, що ніяких угод з олігархами не мав.

«Жодних угод з олігархами у мене не було і немає. У мене є одна угода з українським народом, який за нас проголосував і „НФ“ виграв вибори в минулому році»,— - заявив Яценюк.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!