Саакашвілі привіз у НАБУ заяву на себе самого

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі приїхав до офісу Національного антикорупційного бюро з проханням перевірити звинувачення у його бік.

Про це повідомляє кореспондент «Української правди».

«Я приїхав запропонувати перевірити ті звинувачення стосовно мене, які були висловлені найближчими соратниками премʼєр-міністра», — сказав Саакашвілі.

«Вчора голова комітету (з питань економічної політики), близька особа до премʼєра Яценюка (Андрій) Іванчук дозволив собі, зовсім знахабнів, на своєму комітеті висловлювати певні слова в мій бік — він є представником групи, яка є символом корупції», — обурився Саакашвілі.

«Я хочу, щоб перевірили звинувачення його і інших щодо мене, а потім перевірили їх самих», — додав він.

Саакашвілі нагадав, що Одеський припортовий завод подав на нього до суду, та припустив, що це було зроблено з подачі Яценюка.

«Я хочу, щоб перевірили цей завод, праву руку Яценюка Мартиненка, всіх директорів», — додав губернатор.

Раніше Саакашвілі заявив, що втрати українського бюджету від дії корупційних схем становлять не менше 5 мільярдів доларів. Серед головних корупціонерів він назвав Ахметова, Коломойського, Мартиненка, Іванчука.

У вівторок, 8 грудня, Саакашвілі повідомив, що готовий надати всі документи, що підтверджують його заяви про причетність до корупції Кабінету міністрів і великих бізнесменів країни.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!