"Дизельний скандал" торкнувся лише 36 тисяч автомобілів VW

Обвинувачення щодо маніпульованих показників викидів вуглекислого газу автомобілями концерну Volkswagen значною мірою не підтвердились. Відповідно до останніх даних, які базуються на результатах внутрішніх перевірок, проблеми з показниками щодо викидів вуглекислого газу стосуються не 800 тисяч, а щонайбільше 36 тисяч автомобілів Volkswagen. Про це йдеться в повідомленні концерну, оприлюдненому в середу, 9 грудня.

Маніпуляції з рівнем викидів вуглекислого газу заторкнули лише 36 тисяч машин VW, а не 800 тисяч, як вважалось раніше, заявили в концерні. Від позитивних новин курс акцій німецького автовиробника виріс.

Розбіжності між фактичним та вказаним рівнем викидів вуглекислого газу встановлені лише у девʼятьох моделях автомобілів марки Volkswagen. Йдеться, зокрема, про Polo, Scirocco, Jetta, Golf та Passat, у яких були зафіксовані «легкі відхилення». Їхні показники викидів вуглекислого газу відрізняються від фактичних лише на кілька грамів, зазначає компанія. Між тим про «відбій сигналу тривогу» повідомляється щодо Audi, Skoda та Seat, повідомляє агентство dpa. Крім того, зважаючи на ці дані, VW відкоригує заявлену раніше через «дизельний скандал» суму втрат у два мільярди євро, оскільки нині вона не відповідає дійсності, додає агенція AFP. Технічні заходи для автомобілів, на яких були зафіксовані відхилення, не є необхідними, зазначають у Volkswagen.

Зважаючи на позитивні новини, курс акцій концерну на франкфуртській біржі зріс на вісім відсотків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!