Time визнав Анґелу Меркель "Людиною року"

Американське видання Time визнало канцлерку ФРН Анґелу Меркель «Людиною 2015 року». У середу, 9 грудня, видання назвало очільницю уряду Німеччини «Канцлеркою вільного світу» і наголосило, що вона розпочала свій шлях як донька пастора у НДР і дійшла ним «де-факто до очільниці континенту». Time також відзначає позицію Меркель під час кризи біженців та її дії в ході боргової суперечки в ЄС.

Канцлерка ФРН Анґела Меркель стала «Людиною року» за версією журналу Time. Як зазначило видання, вона пройшла шлях від доньки пастора до де-факто очільниці континенту.

Журнал Time з 1927 року обирає окремих людей, групи чи ідеї, які були особливо помітними впродовж останніх 12 місяців, зазначає Reuters. Звання «Людина року» раніше також отримували німецькі канцлери Конрад Аденауер та Віллі Брандт — але також і Адольф Гітлер. До списку фіналістів, окрім Меркель, входили лідер «Ісламської держави» Абу Бак раль-Багдаді, а також мільярдер і кандидат на посаду президента США Дональд Трамп.

Нагадаємо, в 2014 році Меркель стала «Людиною року» за версією The Times. Водночас у 2015-му Меркель впʼяте поспіль стала найвпливовішою жінкою світу за версією журналу Forbes. Також цьогоріч Меркель була серед фаворитів на отримання Нобелівської премії миру.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!