Сакварелідзе каже, що ще не звинувачував Яценюка у корупції

Заступник генпрокурора і прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе стверджує, що прямо не звинувачував премʼєра Арсенія Яценюка в причетності до розкрадання $90 млн з Одеського припортового заводу.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи відповідну статтю The Times.

«Я як прокурор поки, на етапі слідства, не маю права звинувачувати у корупційній діяльності кого б то не було. Це непрофесійно і неетично. Обвинувачення повинно мати форму як мінімум оголошення про підозру. Відповідно, у нашій розмові я не міг назвати імʼя Арсенія Петровича Яценюка як учасника корупційної оборудки на 90 млн», — написав він.

Сакварелідзе підтвердив, що розмовляв з цим журналістом і сказав йому про виявлення документів, які повʼязані з конкретними рішеннями Кабміну щодо ОПЗ і підозру щодо вищих чиновників країни.

«Цифра 90 (точніше — 93) мільйонів доларів фігурувала в листі журналіста на моє імʼя, в якому він уточнював, чи вірна ця сума. При цьому, вона фігурувала як завдані „збитки державі“. На цей лист я не відповів. Тому про достовірність публікації ви можете судити самі», — додав він.

Сакварелідзе нагадав, що раніше цей же журналіст написав для видання Politico про те, що одеський губернатор Міхеїл Саакашвілі заявив про бажання стати премʼєром, що сам Саакашвілі потім спростував.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!