7 нардепів зірвали засідання комісії ВР по Кривому Рогу

Тимчасова слідча комісія ВР щодо розслідування фальсифікацій під час виборів в Кривому Розі не змогла прийняти жодного рішення, оскільки не було кворуму.

Про це «Українській правді» розповів голова комісії Леонід Ємець.

На засіданні комісія мала дати оцінку фальсифікаціям у Кривому Розі.

«Депутати не зʼявилися на засідання. З 12 нардепів було лише 5. Тому ми лише провели обговорення, дослідили документи, які були додатково отримані, провели телефонну розмову з керівником поліції Дніпропетровської області з приводу кримінальних розслідувань, які вони ведуть»,— повідомив Ємець.

«Наступне засідання призначено на суботу на 13 годину. Сподіваюсь, що депутати зʼявляться на засідання, зважаючи на те, що ситуацію в Кривому розі нині вибухонебезпечна»,— зазначив Ємець.

«Ті члени комісії, які вимагали вчора перенести засідання для отримання інформації, сьогодні не зʼявилися, інформація їм нецікава»,— обурився він.

Він також зазначив, що чим більше стає зрозумілою ситуація, що склалася в Кривому розі, «члени комісії починають займати не позицію обʼєктивності, а політичну позицію».

Він поки відмовився називати депутатів, які не зʼявилися на засідання.

Водночас депутат від «Самопомочі» Павло Костенко на своїй сторінці Facebook повідомив, що на засіданні комісії крім нього і Ємця були присутні Сергій Висоцький від Народного Фронту, Ігор Луценко від Батьківщини, Юрій Левченко від «Свободи».

Не зʼявилися на засідання від БПП: Костянтин Усов, Сергій Алєксєєв, Олександр Черненко.

Також не прийшли Олег Купрієнко від Радикальної Партії, Євген Рибчинський від Волі Народу, Андрій Шипко від «Відродження», Костянтин Павлов від «Опозиційного Блоку».

Павлов — був одним з депутатів, який зірвав засідання Криворізької міської виборчої комісії в ніч з середи на четвер. Його колега нардеп від Опоблоку Дмитро Колєсніков, застосовуючи силу, вирвав з рук члена комісії документи, зокрема порядок денний комісії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!