Л.Ємець переконаний у порушеннях під час виборів у Кривому Розі

Народний депутат від “Народного фронту” Леонід Ємець в ефірі “5 каналу” повідомив, що у Кривому Розі порушення зафіксовано, більше того, є дуже чітка і струнка картина того, як формувалися причинно-наслідкові зв’язки: що задумувалося, що вдалось реалізувати, що вийшло по факту, до чого це призвело.

“Робоча група, яка була створена минулого тижня, вже була із виїзним засіданням у Кривому Розі, ми цілий день працювали зі свідками — це члени і керівництво міської територіальної комісії, представники і члени районних територіальних комісій, дільничних комісій, в тому числі і спеціальних. Були досліджені докази обох сторін”, — зазначив нардеп.

Л.Ємець зазначив, що ТСК ВР складається з представників усіх фракцій.

“Ми ще не закінчили свою роботу, тому ні про які офіційні або навіть проміжні висновки говорити не можу і не буду, але моє особисте враження — порушення є. Більше того, є дуже така чітка і струнка картина того, як формувалися причинно-наслідкові зв’язки: що задумувалося, що вдалось реалізувати, що вийшло по факту, до чого це призвело”, — наголосив політик.

Нагадаємо, в Україні 25 жовтня 2015 року відбулись вибори міських голів та членів міських, сільських та селищних рад. За результатами виборів у Кривому Розі, міським головою було обрано Юрія Вілкула, члена партії “Опозиційного блоку”. Натомість, кандидат від “Самопомочі” Юрій Милобог зайняв друге місце, що не сподобалось керівництву партії, після чого розпочались детальні перевірки членів ТВК та перерахунки голосів.

Комісія ОБСЄ після перевірки повідомила, що порушень не було.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!