Управління ВСУ закупить 158 комплектів шин для "Хамерів" із США

Центральне автомобільне управління озброєння ЗСУ уклало контракти із закупівлі 158 комплектів автомобільних шин для автомобілів «Хамер», переданих у поточному році Україні в рамках матеріально-технічної допомоги з боку США.

Про це повідомила прес-служба Міноборони

"Наразі Центральне автомобільне управління озброєння ЗСУ підписало угоди на закупівлю 158 комплектів автомобільних шин для цих автомобілів, які вже до 15 грудня повинні бути поставлені. Для подальшого технічного обслуговування автомобілів «Хамер» продовжується робота з зміст ремкомплектів і запасних частин в рамках надання матеріально –технічної допомоги від США «,— сказано в повідомленні.

У Міноборони нагадали, що в липні США в рамках матеріально-технічної допомоги передали Україні 130 автомобілів „Хамер“, у тому числі 30 броньованих. Машини були розподілені між військовими частинами ЗСУ.

»Під час перевірки технічного стану зазначеної техніки недоліки не виявлені. Незважаючи на те, що автомобілі раніше перебували в експлуатації, вони мають невеликий пробіг і значний запас ресурсу. За своїми тактико-технічними характеристиками автомобілі «Хамер» вважаються одними з найкращих військових автомобілів у світі. Вони дозволяють виконувати поставлені завдання підрозділами ЗСУ в сучасних умовах ",— підкреслюється в повідомленні.

Однак під час експлуатації в підрозділах, зокрема в зоні проведення АТО, виникали проблеми, у тому числі із швидким псуванням шин. Для вирішення цих питань і досягнуті домовленості щодо закупівлі комплектів автомобільних шин.

Як відомо, видання The Washington Post опублікувало статтю в якій йдеться про те, що частина техніки, яку отримала Україна від США, перебуває в поганому стані.

Зокрема, журналіст видання повідомив, що шини на одному з «Хамерів», доставлених із США, луснули вже після того, як пройшли кілька сотень кілометрів. Механік пояснив, що це є результатом того, що позашляховик занадто довго перебував на складі.

За даними видання, купити шини для «Хамера» в Україні коштує близько 1000 доларів.

Українська правда, Інтерфакс-Україна

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!