Через "Чонгар" знову пустили машини

Контрольний пункт вʼїзду-виїзду «Чонгар» відновив пропуск автомобільного транспорту.

Про це повідомляє Херсонська обласна державна влада з посиланням на заступника речника Південного регіонального управління Держприкордонслужби Максима Сороку.

За його словами, контрольний пункт вʼїзду-виїзду «Чонгар» відновив пропуск автомобільного транспорту 30 листопада 2015 року з 10 години ранку.

Сорока додав, що переміщення контрольного пункту на нове місце дозволило покращити інфраструктуру та комфортність перетину як для пішоходів, яким виділено безпечні окремі смуги руху, так і для автомобільного транспорту.

Для цього збільшено кількість смуг руху, виділенні місця відстою транспорту.

Крім того, близький та митний контролі перенесено ближче до адміністративної лінії з тимчасово окупованою територією АР Крим, що зменшило відстань, яку долають пішоходи.

За словами голови Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова, наразі тривають роботи по облаштуванню сервісної зони, їх планують завершити в четвер, 03 грудня.

«Майже рік тому територія, на якій розташований Чонгар, була звільнена і тільки зараз вдалося вирішити всі формальності, пов’язані з перенесенням, власними силами, без чиєїсь допомоги. Передислокація покращить умови для перетину кордону та забезпечить контроль достатньо великої прикордонної зони»,— прокоментував це голова Херсонської ОДА Андрій Путілов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!