У Красноармійську виявили невідповідність у кількості контрольних талонів - ОПОРА

У Красноармійську виявлено невідповідність кількості контрольних талонів використаних бюлетенів та підписів виборців у списку за отримання бюлетенів. Про це повідомляють спостерігачі Донецької обласної організації ВГО “Комітет виборців України” та Громадянської мережі ОПОРА.

«Від ТВК дільнична виборча комісія отримала 2092 бюлетені для голосування за кандидатів на посаду міського голови. Контрольних талонів використаних бюлетенів виявилося 1124, підписів виборців 795, а невикористаних бюлетенів — 943. Таким чином, різниця складає 329 голосів»,— йдеться у повідомленні.

Комісія склала акт невідповідності. Після відкриття скриньок та перерахунку бюлетенів з голосуванням за кандидатів на посаду міського голови, зі скриньки дістали 788 бюлетенів.

Що стосується бюлетенів для голосування за кандидатів у депутати міської ради, то в двох округах кількість “корінців” та підписів зійшлась, а в одному виявилася різниця у 329 голосів.

«Для багатомандатного округу № 29 надійшло 1584 бюлетені, контрольних талонів виявилось 939, підписів — 610, а невикористаних бюлетенів 634. Для багатомандатного округу № 34 надійшло 378 бюлетенів, кількість контрольних талонів та підписів співпала в кількості 138, а невикористаних бюлетенів — 238. Для багатомандатного округу № 30 надійшло 138 бюлетенів, “корінців” та підписів — 47, а невикористаних — 89»,— повідомили спостерігачі.

Донецька обласна організація “Комітет виборців України” та Громадянська мережа ОПОРА закликають Красноармійський відділ Національної поліції в Донецькій області оперативно розібратися в ситуації та публічно звітувати про результати перед громадою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!