У Маріуполі зірвано засідання ТВК - ОПОРА

Маріупольська міська виборча комісія сьогодні зібралася на засідання, але не змогла завтердити порядок денний через пропозицію визнати порядок виготовлення і передачі виборчих бюлетенів для проведення виборів у місті таким, що не відповідає закону. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила координатор громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Вказано, що засідання Маріупольської міської ТВК розпочалося о 17:00. «До порядку денного було включено більше 10 питань, у тому числі скасування реєстрації спостерігачів від одного з кандидатів та розгляд поданих до комісії скарг»,— йдеться у повідомленні.

«На засіданні міської виборчої комісії пропонувалося визнати порядок виготовлення і передачі виборчих бюлетенів таким, що не відповідає закону („Про місцеві вибори“ — ред.)»,— додали в ОПОРІ.

Зазначається, що ця пропозиція спричинила гострі дебати серед членів виборчої комісії.

«В результаті взагалі не було затверджено порядок денний»,— сказано у повідомленні.

Зазначається, що Центральна виборча комісія замовила виготовлення бюлетенів на ДП "Поліграфкомбінат «Україна», держспецзвʼязком під контролем ЦВК їх було передано у відповідні районні ТВК Маріуполя, де свій пакунок отримала кожна ДВК знову ж таки під наглядом членів ЦВК. Зараз виборчі бюлетені знаходяться у приміщеннях дільничних виборчих комісій.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!