ДАІ наполягає на поверненні техогляду автомобілів, але без корупції

У Державній автомобільній інспекції наполягають, що заплановане на 27 червня підписання економічної частини угоди про асоціацію з ЄС вимагатиме повернення до практики технічного огляду транспортних засобів.Водночас «повернення проходження процедури технічного огляду за старими схемами є абсолютно неприйнятним», запевняє начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко.

«Наскрізь корумпована процедура не наблизить, а навпаки тільки віддалить нас від Європи», — додає він.

Тому ДАІ не планує мати ніякого відношення безпосередньо до процедури проходження техогляду, інформує на Урядовому порталі прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Це питання розглядатиме Загальнонаціонального форуму безпеки дорожнього руху, який з ініціативи Анатолія Сіренка відбудеться в Києві 24 липня.

На території Євросоюзу діє директива № 2009/40/ЄС Європейського парламенту та ради від 6 травня 2009 року «Про перевірку технічного стану моторних транспортних засобів та їхніх причепів на придатність до експлуатування».

В Україні з 14 серпня 2011 року скасований обов’язковий техогляд для легкових автомобілів. ДАІ відсторонена від контролю технічного стану транспорту, ці функції передані приватним суб’єктам господарювання.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!