Аваков: 3386 міліціонерів Києва провалили перші тести в поліцію

На даний момент 3386 (37,47%) співробітників колишньої столичної міліції за підсумками перших двох з трьох тестів не отримають права на працевлаштування в новій поліції Києва.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, ці працівники — 9037 людей — проходили два тести — загальний General skills test і тест професійних навичок. Ті працівники, які хоча б в одному з них набрали менше 25 з 60 балів, будуть звільнені.

Ті, хто пройшов ці два тести — 5651 людина — будуть допущені до третього етапу тестування — співбесіди з атестаційною комісією за участю громадськості та новою службою внутрішньої безпеки.

«При позитивному результаті співбесіди вони будуть зараховані в поліцейські — хоча безперечно, що відсів і на цій стадії буде значним», — заявив Аваков.

Він уточнив, що серед тих, хто провалив перші два тести, були 1136 керівників і 7101 рядового складу.

Всього допущено до атестації у Києві та Київській області 18 044 людини.

Аваков додав, що ввечері в пʼятницю напише окремо про Василя Паскала, чиє призначення заступником керівника Нацполіції викликало обурення в суспільстві через його дії в часи Януковича.

«Про Василя Федоровича Паскала напишу окремо ввечері, і з фактами і з емоціями — для тих, хто готовий чути», — повідомив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!