Мартиненко не захотів реагувати на оприлюднені документи зі Швейцарії

Депутат Микола Мартиненко відмовляється коментувати оприлюднені документи, які підтверджують, що він є власником Bradcrest Investments, яка отримувала відкат від Чеської компанії Шкода.

Про це йдеться у коментарі Мартиненка у відповідь на блог депутата Сергія Лещенка.

«Щодо оприлюднених Лещенком начебто „документів“ — немає підтверджень їх достовірності і незрозуміло яким шляхом вони були отримані, тому не можу їх ні спростувати, ні підтвердити. Можу ще раз висловити готовність надати будь-які пояснення швейцарській чи будь-якій іншій прокуратурі в разі питань до мене»- відзначив Микола Мартиненко.

«Мені відомо про розслідування у Швейцарії по факту перевірки якихось фінансових операцій. Інформація про начебто мою причетність до цього була ініційована зовні та вкинута на Заході ще в 2012 році, за часів Януковича, коли я був у опозиції до його режиму. Швейцарські правоохоронці за формальними ознаками мали це перевірити. Більше того, я тоді сам запропонував швейцарській прокуратурі свою допомогу, аби якомога швидше все прояснити» -, зазначив Мартиненко.

«Ще раз наголошую: за три роки мені не пред’являлось навіть підозр. Вже незабаром юридично доведу — я не є акціонером або власником тієї офшорної компанії, яка фігурує у цій справі»,— наголосив народний депутат.

При цьому у повідомленні прес-служби Мартиненка у заголовку наводиться його цитата: «Я за власною ініціативою надав пояснення швейцарським правоохоронцям, але на допити мене ніхто не викликав».

При цьому Мартиненко вчергове звинуватив Лещенка у виконанні «політичного замовлення».

Як відомо, раніше Лещенко навів документи, які отримали швейцарські прокурори від банків, і які підтверджують, що компанія Bradcrest Investments належить депутату від «Народного Фронту» Миколі Мартиненку.

Згідно з оприлюдненими документами, компанія Мартиненка Bradcrest Investments отримувала на свій рахунок «відкат» у сумі 15-20% від контракту між держкомпанією «Енергоатом» і чеським заводом «Шкода» в 2008 році.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!